پسته داریس
خانه / مغز پسته رفسنجان / فروش مغز پسته رفسنجان در تهران

فروش مغز پسته رفسنجان در تهران

فروش مغز پسته رفسنجان در چند نوع انجام می گیرد؟ در تهران کدام نوعش ببیشتر خریدار دارد؟ موارد تهیه آن در این کلانش بیشتر برای کدام موارد مصرفی است؟

فروش مغز پسته رفسنجان تنوعی بسیار بالایی دارد، که همگی آنها از تولیدات پسته خود این شهر و همچنین شهر های مجاوری همچون زرند، کرمان و سیرجان می باشند.

مغز های پسته رفسنجان شامل موارد زیر است:

  1. انواع مغز پسته گلدار
  2. مغز پسته گندمی
  3. مغز پسته موشو
  4. مغز پسته کال معمولی
  5. انواع مغز پسته کال دوپوست
  6. مغز پسته هراتی

که همگی این مغز های یا در شهر رفسنجان تولید می شود و یا در شهر های دیگر تولید و برای فروش عمده به این شهر ارسال می گردد.

تهران از بزرگترین مصرف کننده های این محصول است و می توان گفت که تمامی این مغز ها در این شهر فروش مستقیم و غیر مستقیم دارد.

موارد فروش مغز پسته رفسنجان در شهر تهران برای پخش در دیگر نقاط کشور و همچنین صادرات است و همچنین بخشی از آن نیز در خود این شهر مصرف می شود.

 

فروش مغز پسته رفسنجان به صورت عمده

فروش مغز پسته رفسنجان به صورت عمده است و تناژ اما البته بعضی از مغز پسته که قیمت بسیار بالایی دارند، به صورت خرده نیز قابل عرضه می باشد.

نمونه مغز پسته ای که از نظر قیمت فروش بسیار بالا می باشد، مغز پسته کال دو پوست شده است، که در شهر رفسنجان برای مقدیر چند صد کیلویی نیز به صورت مستقیم و با قیمت تناژ نیز توسط بازرگانی های پسته این شهر عرضه می شود.

مغز پسته رفسنجان را می توان به دو گروه عمده تقسیم بندی کرد، که یا برای تزئین مواد خوراکی استفاده می شود و یا برای پودر که اولی سایز و سالم بودن آن مهر است و برای دومی طعم و رنگ سبز آن.

فروش مغز پسته رفسنجان

مطلب پیشنهادی

مغز پسته دندونه

بزرگترین عرضه کننده مغز پسته دندونه رفسنجان

بزرگترین عرضه کننده مغز پسته دندونه درجه یک رفسنجان با بهترین شرایط برای ارسال آن …