پسته داریس
خانه / مغز پسته صادراتی / تولید مغز پسته کال صادراتی

تولید مغز پسته کال صادراتی

بی رقیب ترین و بهترین مغز پسته کال صادراتی ایران چه نام دارد؟ در میان نمونه کال و کالک کدام یک از نظر کیفیت بهتر می باشد.
مغز پسته صادراتی ایران در دنیا زیان زد است اما نمونه کال دو پوست شده که بسیار رنگ سبز تیره ای دارد، واقعا در دنیا بی رقیب و بهترین است و همین باعث شده که امریکا که در تولید پسته و بدست آوردن بازار های پسته ایران موفق باشد و در رقابت با این نمونه از مغز پسته صادراتی ایران شکست بخورد به ویژه بازار صادارتی اتحادیه اروپا و کانادا که از مشتریان بالقوه پسته امریکا هستند.

مغز پسته کال سبز دو پوست

مغز پسته دو پوست شده از پسته و مغز پسته کال معمولی بدست می آید که بهتر است این ویژگی را داشته باشد، که درصد زیاد تری در نمونه مغز پسته کال معمولی مربوط به گرید سوپر باشد.
کال گرید سوپر یعنی مغز پسته تمام و یک دست سالم و همچنین رنگ سبز آن به سمت سبز تیره باشد و اصلا حتی رنگ سبز روشن نیز در آن موجود نباشد، به این مغز پسته، مغز پسته سوپر گفته می شود، که گران ترین و بهترین فرآورده پسته ایران نیز است.

مغز پسته های کال در کنار انواع مغز پسته گندمی و گلدار که در گروه شکستنی ها قرار دارد توانسته اند بازار صادارتی خوبی برای خود ایجاد کنند به طوریکه این نمونه از مغز ها به تمامی قاره ها به صورت متسقیم از ایران ارسال می شود.

این نکته را باید در نظر داشت که این محصول صادراتی برای ارسال به بعضی از کشور ها دچار محدودیت است به طور مثال کشوری به مانند آلمان باید محصولی که قرار است به آنجا وارد شود، از نظر افلاتوکسن که یک قارچ رایج بیت خشکبار است چک شود تا در گمرک مقصد برگشت داده نشود.

منبع: شرکت داریس

مطلب پیشنهادی

فروش عمده مغز پسته

تکنیک فروش عمده مغز پسته صادراتی

آگاهی از تکنیک فروش عمده مغز پسته صادراتی اکبری، کله قوچی، احمد آقایی و فندقی …